Ви тут: На головнуГоловна | Новини | Довідники, інструкції, каталоги | Золота колекція сортів нового покоління картоплі
0-9 А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я  

Пошукова підказка
Каталог підприємств та організацій України та Тернопільщини - це чудова можливість для вашої організації (компанії, фірми, підприємства) донести до потенційних клієнтів (покупців, партнерів) інформацію про Вас, про товари чи послуги, які Ви виробляєте, реалізуєте чи надаєте.

Розмістити інформацію про свою організацію в нашому каталозі Ви зможете за один крок на сторінці безкоштовної реєстрації. Потрапити в каталог можна заповнивши кілька основних полів реєстраційної форми, але не забувайте, що чим детальніше Ви представите свою фірму (опис, прайс листи, вакансії, прес-релізи, фото Вашої продукції і т.д.) тим більш ймовірні покупки ваших товарів через наш каталог, тим більше переглядів буде у вашої фірми і, як наслідок, тим більше майбутніх клієнтів Ви отримаєте.
Останні пошукові запити:
26.05.19 13:47 Кількість - знайдено 0
16.05.19 15:01 Кількість - знайдено 0
16.05.19 15:01 Кількість - знайдено 0
16.05.19 15:01 Кількість - знайдено 0
16.05.19 15:01 Кількість - знайдено 0
16.05.19 15:01 Кількість - знайдено 0
Повернутись на головну Головна сторінка Зробити домашньою Додати в закладки

Лита-Аванти ЛТД

Як Ви нас знайшли?
Яндекс
Google
Інша пошукова система
Друзі
Лінк з іншого сайту, форуму, пошта
Інше, випадково

 
ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ В США

Золота колекція сортів нового покоління картоплі


 Середньоранні сорти картоплі
“Агаве” (Німеччина). Бульби овальні, шкірка жовта, гладенька, вічка мілкі. М’якуш світло-жовтий, смак добрий, приємний. Вміст крохмалю 15,0%. Ракостійкий, стійкий до картопляної нематоди, має високу опірність до вірусів У та А. В 2004 році занесений до реєстру рослин для вирощування в зоні Полісся.

“Адретта” (Німеччина). Врожайність середня. Вміст крохмалю 16,5%, смакові якості відмінні. Бульби ідеально круглі, міцно тримаються на кущі. Зовнішнє забарвлення та м’якуш - жовті. Дуже сипка, смачна. Стійка до фітофторозу, довго стоїть зелена. Внесена до реєстру в 1985 році, є еталоном за смаковими якостями.

“Тайфун” (Польща). Врожайність надвисока, вміст крохмалю 20,6%, смакові якості добрі. Зовнішнє забарвлення та м’якуш – жовті. Сорт крупнобульбовий. Внесений до Реєстру в 2008 році.

“Романце” (Німеччина). Врожайність висока. Вміст крохмалю 16-18,3%, смакові якості відмінні. Зовнішнє забарвлення червоне, м’якуш жовтий. Гарно розварюється, сипка й смачна. Рік внесення до реєстру - 2010. Сорт має досить гарний товарний вигляд.
“Левада” (Інститут картоплярства УААН). Бульби округлі, вічка мілкі, шкірка рожева, м’якуш жовтий. Вміст крохмалю 13-16%. Смакові якості добрі. Сорт врожайний, стійкий до картопляної нематоди, раку картоплі, парші.

Середньостиглі сорти картоплі
“Джасія” (Польща). Новинка на українському ринку. Врожайність висока, смакові якості відмінні. Шкірка жовта, м’якуш світло-жовтий. Дуже розвариста, смачна навіть без вершкового масла.

“Євростарч” (Німечина). Врожайність висока, вміст крохмалю 21-23%. Смакові якості відмінні, шкірка жовта, м’якуш білий. Сорт 2010 року, крупнобульбовий, стійкий до фітофторозу.

“Інноватор” (Україна). Високоврожайний сорт. Смакові якості відмінні, зовнішнє забарвлення та м’якуш - жовті. Гарно вариться, смачна. Бульби крупні. Новинка на ринку України.
“Явір” (Інститут картоплярства УААН). Бульби округлі, гарної форми, кремові, з сітчастою шкіркою та неглибокими вічками. М’якуш кремовий, після кулінарної обробки не темніє, нерозсипчастий. Смакові якості добрі. Вміст крохмалю 17 -18%. Відносно стійкий до фітофторозу. Занесений до реєстру сортів рослин з 2000 року для вирощування в усіх зонах.

Середньопізні сорти картоплі
“Помквін” (Німеччина). Врожайність висока, смакові якості відмінні, зовнішнє забарвлення та колір м’якуша - жовті. Новинка на ринку України.

Пізні сорти картоплі
“Шепіт” (Інституті картоплярства УААН). Сорт високоврожайний. Дуже смачний, розваристий. Мякуш білий. Стійкий до фітофторозу, але в сезон із надлишковою вологою може спостерігатися невелике підгнивання бульб. Проте в нинішні спекотливі роки сорт показує себе дуже добре.


 
Подібні новини:
» Катюша - сорт, що... обманює фітофтороз
Добрий день, шановна редакціє! Щиро дякую за Вашу шановану і таку важливу працю і надалі бажаю Вам ще більших творчих ...
» Трішки про гібриди та диво‑картоплю
Цьогорічна весна видалася досить ранньою ...
» РІЗДВЯНЕ МЕНЮ: Закуска з оселедця в картопляних «стаканчиках»
Класичне поєднання, яке може стати прикрасою будь-якого святкового ...
» Селера любить багато води
 Мало хто знає, яка селера корисна, тому й не вирощує. Я розводжу її п'ять років і щоразу збільшую площу, каже 57-річний Іван Середюк із міста ...
» Івано-Франківщина: в установах виконання покарань пенітенціарної служби області відбулися конкурси на кращого кухаря з числа засуджених
Впродовж березня в установах виконання покарань області проведено конкурси на кращого кухаря за професійною майстерністю серед ...
12 травня 2013, 18:50 | Врожайність, Бульби, картопля
Категорія: Довідники, інструкції, каталоги | Переглядів 1217 | Версія для друку »


Лінк на сторінку:
Додати в блог »


Ви можете авторизуватися з допомогою запропонованих соціальних сервісів для додавання коментаря.
Коментарі від авторизованих користувачів додаються в каталог без перевірки адміністратора.


Ви можете увійти використовуючи: Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter Loginza MyOpenID OpenID WebMoney
Ваше ім'я: *  
Ваш email (опціонально):     
Коментар: *  
  символів залишилось.
Код безопасности: *  


Мій блокнот (0)


Помощь
Допомога

Нові компанії

ПП Форвард ОртоПП Форвард Орто -  Україна, Тернопільська, Тернопіль.

Підприємство Форвард-Орто спеціалізується на виготовленні протезно-ортопедичної продукції: інвалідні візки для дорослих та дітей, протези верхніх і нижніх кінцівок, бандажні вироби, ортопедичне взуття...

(01-04-2019)

Група компаній «Княжа варта»Група компаній «Княжа варта» -  Україна, Львівська, Львів.

Група компаній «Княжа варта», створена в 2000 році, є засновником і ключовим постачальником ринку телематичних послуг і комплексної безпеки на території України. Понад 10 000 приватних клієнтів та вла...

(01-04-2019)

LuminexLuminex -  Україна, Одеська, Odessa.

Luminex- светодиодная иллюминация. Световые фигуры, елки, гирлянды...

(01-04-2019)

WizGreaseWizGrease -  Україна, Київська, Київ.

WizGrease – це високоякісні натуральні засоби для догляду за бородою, вусами і волоссям. WizGrease - це поєднання вічної джентльменської класики з новітніми трендами у культурі чоловічого догляду за с...

(01-04-2019)

Каталог організацій України та Тернопільщини © 2010-2013