Ви тут: На головнуГоловна | Новини | Новини Київщини | Повага до спільного дому.
0-9 А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я  

Пошукова підказка
Каталог підприємств та організацій України та Тернопільщини - це чудова можливість для вашої організації (компанії, фірми, підприємства) донести до потенційних клієнтів (покупців, партнерів) інформацію про Вас, про товари чи послуги, які Ви виробляєте, реалізуєте чи надаєте.

Розмістити інформацію про свою організацію в нашому каталозі Ви зможете за один крок на сторінці безкоштовної реєстрації. Потрапити в каталог можна заповнивши кілька основних полів реєстраційної форми, але не забувайте, що чим детальніше Ви представите свою фірму (опис, прайс листи, вакансії, прес-релізи, фото Вашої продукції і т.д.) тим більш ймовірні покупки ваших товарів через наш каталог, тим більше переглядів буде у вашої фірми і, як наслідок, тим більше майбутніх клієнтів Ви отримаєте.
Останні пошукові запити:
24.04.19 01:55 IPsCrCHcNabBX - знайдено 0
24.04.19 01:53 dibtTKSBRP - знайдено 0
24.04.19 01:51 EuBmIiHqwJPEZxTt - знайдено 0
24.04.19 01:50 wTCsfgBWDERbEIqzs - знайдено 0
24.04.19 01:20 pNDLtawibiIvvvxqBtz - знайдено 0
14.04.19 12:51 работа - знайдено 174
Повернутись на головну Головна сторінка Зробити домашньою Додати в закладки

ВЕНБЕСТ, ООО

Як Ви нас знайшли?
Яндекс
Google
Інша пошукова система
Друзі
Лінк з іншого сайту, форуму, пошта
Інше, випадково

 
ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ В США

Повага до спільного дому.


Історичне обличчя Києва поступово очищується від незаконних вивісок і реклами Протягом листопада на вулиці Ярославів Вал будуть демонтовані 322 незаконні вивіски. Роботи стартували 29 жовтня.

Станом на сьогодні вже знесено близько 100 із запланованих незаконних об’єктів. Упродовж 10 місяців цього року у Києві демонтували 13 187 рекламних засобів, у тому числі 8115 вивісок.

Валентин ОЛЬШАНСЬКИЙ «Хрещатик»«Вже незабаром ще одна вулиця Києва буде звільнена від засилля незаконних вивісок. Історична частина нашого міста та прекрасні будівлі, розташовані тут, активно очищуються від вивісок, які спотворюють фасади будівель. На сьогодні вже завершені роботи на вул.

Сагайдачного (демонтовано 183 вивіски), на Нижньому та Верхньому Валах (демонтована 621 вивіска). Наразі триває робота на Ярославовому Валу», – повідомив учора заступник голови КМДА Валентин Мондриївський під час інспекції демонтажних робіт на Ярославовому Валу.

До речі, усім балансоутримувачам будівель-пам’яток, після демонтажу вивісок, Департамент охорони культурної спадщини направляє приписи щодо приведення фасадів пам’яток до ладу. Такі приписи вже спрямовано власникам будівель на вул.

Сагайдачного, готуються власникам будинків на Верхньому і Нижньому Валах. Валентин Мондриївський укотре закликав підприємців поважати місто і приводити свої вивіски у відповідність до вимог та монтувати лише ті, по яких отримано позитивний висновок. «Що стосується вже існуючих незаконних вивісок та рекламних конструкцій, то або власники самі їх демонтують, або це зробить КП «Київреклама». Іншого не дано.

Якщо хтось думає, що його незаконна реклама чи вивіска має місце на життя у столиці, він глибоко помиляється. Ваша домівка не закінчується стінами квартири.

Київ – це також наш із вами дім, тож давайте поважати інших мешканців», – додав заступник голови КМДА. Він також повідомив, що протягом 10 місяців 2018 року у Києві було демонтовано 13 187 рекламних засобів, у тому числі 8115 вивісок. «Із кожним роком ми демонтуємо все більше незаконної реклами.

Для порівняння, у 2016 році, коли стартувала реформа у галузі, було знесено близько 5000 конструкцій, торік – 8600. Як ви бачите, за 10 місяців цього року демонтовано більше, аніж за попередні два роки.

Звісно, є соціально відповідальний бізнес, який допомагає місту впроваджувати реформу і самостійно демонтує свої конструкції. Окрема подяка їм за це.

Я сподіваюсь, що таких представників бізнесу побільшає. Любімо і поважаймо наше місто», – резюмував Валентин Мондриївський. «Для зручності підприємців, аби вони не сиділи в чергах у ЦНАПі на Дніпровській Набережній, ми запровадили додаткову опцію – онлайн-сервіс для оформлення вивісок (https://eadv.kyivcity.gov.ua), за допомогою якого підприємці можуть подати документи.

Раніше це робилось виключно через ЦНАП у паперовому вигляді, а зараз протягом десяти днів можна отримати відповідний висновок, не виходячи з дому. Насправді все просто.

Головне керуватись вимогами «Порядку розміщення вивісок у місті Києві» щодо їх вигляду: забороняється закривати вивісками балкони, архітектурний та скульптурний декор фасадів, таблички з назвами вулиць і номерами будинків. Важливо, що сама конструкція не повинна створювати перешкод для експлуатації, реставрації чи ремонту будівель», – зазначив начальник Управління з питань реклами КМДА Олександр Смирнов.

Нагадаємо, у 2016 році розпочалась реформа у рекламній сфері – прийняті Правила розміщення зовнішньої реклами в Києві та Порядок розміщення вивісок. За цей час в місті демонтовано 27 528 рекламних конструкцій різних типів (наземна, фасадна, вивіски тощо).

Окрім того, затверджена Схема розміщення наземної реклами. Завдяки її реалізації до кінця року в столиці має лишитися не більше 4390 наземних рекламних засобів із близько 6000 існуючих наразі (на початок 2016-го в Києві налічувалось близько 12000 наземних рекламних засобів).Подібні новини:
» Реклама: у межах дозволеного .
Тільки на вулиці Сагайдачного силами КП «Київреклама» видалено 183 незаконні рекламні вивіски. Також, незаконні конструкції було демонтовано з ...
» У Києві впровадять онлайн-сервіс оформлення вивісок
Управління з питань реклами КМДА має намір вже найближчим часом впровадити онлайн-сервіс оформлення вивісок. Про це повідомив начальник Управління з ...
» Упродовж листопада у Києві демонтовано 928 незаконних рекламних засобів .
Завдяки новим Правилам розміщення РЗ у Києві, кількість реклами на вулицях суттєво зменшиться вже впродовж двох ...
» Часи «тачанок» давно минули .
Комунальне підприємство «Київреклама» розпочало демонтаж незаконної «реклами на колесах». Як повідомили в профільному столичному Управлінні, наразі в ...
» Місто звільняють від незаконної реклами.
Упродовж червня в Києві поменшало на 657 незаконних рекламних засобів. Згідно зі звітом відділу демонтажів КП «Київреклама», із зазначеної кількості ...
08 листопада 2018, 06:05 | рекламн, місяців, будівель, КМДА, Мдриївський
Категорія: Новини Київщини | Переглядів 27 | Версія для друку »


Лінк на сторінку:
Додати в блог »


Ви можете авторизуватися з допомогою запропонованих соціальних сервісів для додавання коментаря.
Коментарі від авторизованих користувачів додаються в каталог без перевірки адміністратора.


Ви можете увійти використовуючи: Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter Loginza MyOpenID OpenID WebMoney
Ваше ім'я: *  
Ваш email (опціонально):     
Коментар: *  
  символів залишилось.
Код безопасности: *  


Мій блокнот (0)


Помощь
Допомога

Нові компанії

ПП Форвард ОртоПП Форвард Орто -  Україна, Тернопільська, Тернопіль.

Підприємство Форвард-Орто спеціалізується на виготовленні протезно-ортопедичної продукції: інвалідні візки для дорослих та дітей, протези верхніх і нижніх кінцівок, бандажні вироби, ортопедичне взуття...

(01-04-2019)

Група компаній «Княжа варта»Група компаній «Княжа варта» -  Україна, Львівська, Львів.

Група компаній «Княжа варта», створена в 2000 році, є засновником і ключовим постачальником ринку телематичних послуг і комплексної безпеки на території України. Понад 10 000 приватних клієнтів та вла...

(01-04-2019)

LuminexLuminex -  Україна, Одеська, Odessa.

Luminex- светодиодная иллюминация. Световые фигуры, елки, гирлянды...

(01-04-2019)

WizGreaseWizGrease -  Україна, Київська, Київ.

WizGrease – це високоякісні натуральні засоби для догляду за бородою, вусами і волоссям. WizGrease - це поєднання вічної джентльменської класики з новітніми трендами у культурі чоловічого догляду за с...

(01-04-2019)

Товари

Октобиз: биотуалеты и пивное оборудование

Полиграфия в Днепропетровске

Офсетной печатью напечатаем листовки, буклеты, флаера, каталоги, визитки, плакаты, брошюры и прочую полиграфическую продукцию. Также разработаем дизайн, логотип, фирменный стиль.
Работаем по всей У ...

Каталог організацій України та Тернопільщини © 2010-2013