Ви тут: На головнуГоловна | Новини | Новини каталога | Запрошуємо до реєстрації в каталозі
0-9 А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я  

Пошукова підказка
Каталог підприємств та організацій України та Тернопільщини - це чудова можливість для вашої організації (компанії, фірми, підприємства) донести до потенційних клієнтів (покупців, партнерів) інформацію про Вас, про товари чи послуги, які Ви виробляєте, реалізуєте чи надаєте.

Розмістити інформацію про свою організацію в нашому каталозі Ви зможете за один крок на сторінці безкоштовної реєстрації. Потрапити в каталог можна заповнивши кілька основних полів реєстраційної форми, але не забувайте, що чим детальніше Ви представите свою фірму (опис, прайс листи, вакансії, прес-релізи, фото Вашої продукції і т.д.) тим більш ймовірні покупки ваших товарів через наш каталог, тим більше переглядів буде у вашої фірми і, як наслідок, тим більше майбутніх клієнтів Ви отримаєте.
Останні пошукові запити:
19.06.19 13:32 Поворозник - знайдено 0
18.06.19 22:31 wTCsfgBWDERbEIqzs - знайдено 0
18.06.19 22:31 EuBmIiHqwJPEZxTt - знайдено 0
18.06.19 22:31 dibtTKSBRP - знайдено 0
18.06.19 22:31 заробітної - знайдено 0
18.06.19 22:31 IPsCrCHcNabBX - знайдено 0
Повернутись на головну Головна сторінка Зробити домашньою Додати в закладки

Адвокат Усатенко Юрій Юрійович

Як Ви нас знайшли?
Яндекс
Google
Інша пошукова система
Друзі
Лінк з іншого сайту, форуму, пошта
Інше, випадково

 
ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ В США

Запрошуємо до реєстрації в каталозі


У сьогоднішній час високих технологій абсолютно неприпустимо залишатися невідомим. Якщо Ви бажаєте успіху свого бізнесу, то Ви повинні розповісти про нього всім людям. Або хоча б самому активному контингенту - користувачам Інтернет. У наші дні все менше людей звертаються до друкованих довідників, і все більше - до віртуальних каталогів. Для більшості фірм важлива саме регіональна прив'язка. Тому реєстрація у нашому каталозі terbiz.te.ua принесе відчутну вигоду для Вашого бізнесу. Наш сайт - це каталог організацій всієї України, який практично не має собі рівних. Особливо уважно ми ставимось до підприємств, установ та організацій Тернопільщини і Західної України в цілому, адже це наша Мала Батьківщина. 

Зареєструвавшись у нас, Ви отримуєте можливість:

- Використовувати логотип своєї компанії, адже не секрет, що візуальне просування бізнесу не менш важливе, ніж текстове;

- Викласти всю необхідну інформацію про Вашу компанію, про свої товари чи послуги на самому видному місці - її не доведеться шукати по різних сторінках каталогу.

- Розміщення докладних прайс-листів своїх товарів і послуг. Покажіть товар лицем клієнту, зацікавте його і пожинайте плоди, а якісний функціонал нашого каталогу зробить за вас практично всю роботу по просуванню вашого бізнесу.

Але на цьому переваги каталогу terbiz.te.ua не обмежуються. Якщо Ви хочете бути постійно на виду, то Ваш логотип буде відображатися на банері, який весь час висить на сайті. Там у випадковому порядку показуються фірми, зареєстровані в каталозі, і цілком можливо, що користувач зайде саме до Вас. Навіть якщо він шукав якусь іншу компанію.

До речі, у нас вигідно бути новачком. Як тільки Ви входите на нашому сайті, інформація про Ваше підприємство показується на всіх сторінках сайту в спеціальному розділі. І лише з реєстрацією нових підприємств вона спускається вниз.

Але особливо вигідно у нас бути лідером. Наш сайт - це майже пошуковик. Якщо компанія користується популярністю, і її акаунт відвідує безліч людей, то вона завжди на видному місці. А це веде до ще більшого потоку клієнтів.

Але реєстрація в нашому каталозі - це не просто додавання контактів. Вам надається можливість впливати на власну присутність через регулярне оновлення інформації про вашу фірму, нові товари чи послуги, які ви надаєте. Різноманітний функціонал сайту дозволить збирати статистику про користувачів, які зайшли до Вас, бачити їх думку, підраховувати конверсію і т.д. Тобто справжнісінький інструментарій для оптимізації та просування свого бізнесу.

Отже, наш каталог допоможе вам:

- Зробити візуальну «зачіпку» відвідувача за допомогою логотипу фірми;

- Надати користувачеві повну інформацію про себе;

- У найкращому вигляді презентувати прайс-лист з фотографіями товарів;

- Бути постійно на виду за допомогою банерів;

- Стати настільки популярними, що популярність почне сама працювати на вас.
Подібні новини:
» Важлива інформація для підприємств та організацій - учасників каталогу
Ми дамо рекомендацій для клієнтів каталогу щодо його правильного та максимально ефективного ...
» Можливості організацій, підприємств та установ - учасників нашого каталога
Контрагент, тобто організації, підприємства та установи - учасники нашого каталога мають такі можливості з управління інформацією щодо своєї ...
» Пакетне завантаження товарів/послуг з Excel
Враховуючи те, що багато організацій тримають свої товари в exel-форматі, наш каталог надає можливість швидкого пакетного завантаження товарів/послуг ...
» Основні можливості нашого каталога підприємств, установ та організацій України
Коротко розглянемо основні можливості нашого каталога ...
» Як відбувається реєстрація в нашому каталозі ?
Щоб пройти реєстрацію в каталозі, бажано ознайомитися з правилами каталогу, перейти по лінку зверху сторінки Додати організацію і при ...
09 квітня 2010, 04:17 | каталог, можливості, реєстрація, додати фірму
Категорія: Новини каталога | Переглядів 4783 | Версія для друку »


Лінк на сторінку:
Додати в блог »
Віталій

Додано: 10-08-2012 [id=1]

Доброго дня!

Пропоную в каталозі товарів і послуг створити рубрику "Меблі і інтер"єр" на зразок того,як це здійснено на інших порталах: PROM.UA, UA.ALL.BIZ.

Підстави для цього є.

Переглянув Ваш каталог і не знайшов місця куди б зареєструвати сайт компанії. В рубриці ОРГАНІЗАЦІЇ - крупні заводи, в рубриці ПОСЛУГИ - понад 8 сторінок. Переглянути і знайти посеред цієї рубрики компанію потрібного профілю-важко, бо треба поступово гортати всі сторінки і прокручувати всі оголошення (вони ж не в списку, а в розгорнутому вигляді). Поки що-трохи бардак в рубриці. Треба в ній зробити якесь сортування, тим більше, що в ній попадаються розмножені оголошення однієї і тієї ж фрми (здається про якусь охоронну сигналізацію). Дякую.

admin

Додано: 10-08-2012 [id=2]

Буде зроблено - пізніше в особистому кабінеті додасте себе до відповідної рубрики. Дякую за зауваження і корисні пропозиції.Ви можете авторизуватися з допомогою запропонованих соціальних сервісів для додавання коментаря.
Коментарі від авторизованих користувачів додаються в каталог без перевірки адміністратора.


Ви можете увійти використовуючи: Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter Loginza MyOpenID OpenID WebMoney
Ваше ім'я: *  
Ваш email (опціонально):     
Коментар: *  
  символів залишилось.
Код безопасности: *  


Мій блокнот (0)


Помощь
Допомога

Нові компанії

ПП Форвард ОртоПП Форвард Орто -  Україна, Тернопільська, Тернопіль.

Підприємство Форвард-Орто спеціалізується на виготовленні протезно-ортопедичної продукції: інвалідні візки для дорослих та дітей, протези верхніх і нижніх кінцівок, бандажні вироби, ортопедичне взуття...

(01-04-2019)

Група компаній «Княжа варта»Група компаній «Княжа варта» -  Україна, Львівська, Львів.

Група компаній «Княжа варта», створена в 2000 році, є засновником і ключовим постачальником ринку телематичних послуг і комплексної безпеки на території України. Понад 10 000 приватних клієнтів та вла...

(01-04-2019)

LuminexLuminex -  Україна, Одеська, Odessa.

Luminex- светодиодная иллюминация. Световые фигуры, елки, гирлянды...

(01-04-2019)

WizGreaseWizGrease -  Україна, Київська, Київ.

WizGrease – це високоякісні натуральні засоби для догляду за бородою, вусами і волоссям. WizGrease - це поєднання вічної джентльменської класики з новітніми трендами у культурі чоловічого догляду за с...

(01-04-2019)

Товари

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЛАСТ УКРАЇНА"

ОЧИСТКА СТОКОВ

2Н – KVP загрузка из полипропилена с вертикальными водостоками.
Основные преимущества использования:
прямоточный канал (модули характеризуются высокой устойчивостью при возможной высоте до 9 м, ...
По запросу  грн.

Каталог організацій України та Тернопільщини © 2010-2013