Ви тут: На головнуГоловна | Новини | | Основні можливості нашого каталога підприємств, установ та організацій України
0-9 А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я  

Пошукова підказка
Каталог підприємств та організацій України та Тернопільщини - це чудова можливість для вашої організації (компанії, фірми, підприємства) донести до потенційних клієнтів (покупців, партнерів) інформацію про Вас, про товари чи послуги, які Ви виробляєте, реалізуєте чи надаєте.

Розмістити інформацію про свою організацію в нашому каталозі Ви зможете за один крок на сторінці безкоштовної реєстрації. Потрапити в каталог можна заповнивши кілька основних полів реєстраційної форми, але не забувайте, що чим детальніше Ви представите свою фірму (опис, прайс листи, вакансії, прес-релізи, фото Вашої продукції і т.д.) тим більш ймовірні покупки ваших товарів через наш каталог, тим більше переглядів буде у вашої фірми і, як наслідок, тим більше майбутніх клієнтів Ви отримаєте.
Останні пошукові запити:
21.10.17 22:14 стільці - знайдено 0
21.10.17 22:14 cOnjlnXnZcxEHlP - знайдено 0
21.10.17 22:14 NiqwouBubdKe - знайдено 0
21.10.17 22:14 ccDnQMqckftdzo - знайдено 0
21.10.17 22:14 QzLmajliGie - знайдено 0
21.10.17 22:14 LichQThOSY - знайдено 0
Повернутись на головну Головна сторінка Зробити домашньою Додати в закладки

ПТП Галинтерподьем

Як Ви нас знайшли?
Яндекс
Google
Інша пошукова система
Друзі
Лінк з іншого сайту, форуму, пошта
Інше, випадково

 
ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ В США

Основні можливості нашого каталога підприємств, установ та організацій України


Коротко розглянемо основні можливості нашого каталога підприємств.

Показ останніх доданих організацій 
Кожна нова організація показується в модулі "Нові фірми", який відображається на всіх сторінках каталогу.

Перевага для компанії, відразу очевидна. Після додавання компанії, багато користувачів каталогу зможуть ознайомитися з інформацією про компанію, переглянути продукцію або послуги, завантажити прайс-листи.

Пошук в каталозі
У каталозі передбачений швидкий пошук, показ організацій по першій букві і розширений пошук.

Статистика каталогу
Показує: загальну кількість компаній в каталозі, кількість продукції та послуг, категорій каталогу, завантажених логотипів, банерів.

Мобільна версія
Для перегляду каталогу за допомогою смартфонів, КПК і користувачів OperaMini. Дана версія містить основні функції каталогу, зручну систему навігації для мобільних пристроїв. Дана версія спрямована на економію трафіку і відповідно на швидкість інформації, що завантажується.

Тарифні плани
У каталозі існує 4 тарифних плани. В системі 1 безкоштовний тариф і 3 платних. У залежності від настроювань даного тарифного плану, контрагенти будуть обмежені по функціях перебуваючи в тій чи іншій групі.

З таблиці видно, що організація знаходиться в групі "Преміум" не має жодних обмежень у каталозі, але повинна оплачувати 300 гривень в рік.

Крім цього, всі організації, що знаходяться в платній групі при перегляді організацій в обраній категорії, будуть завжди вище, ніж організації у безкоштовній групі. Найпершими будуть показуватися організації, що перебувають у групі "Преміум", далі за зменшенням Бізнес, Старт, Безкоштовний.

Ще один важливий момент, всі організації, що знаходяться в платних групах (кожної платної групи), беруть участь в показі на всіх сторінках каталогу в модулі "Особливі компанії". Вибірка відбувається випадковим чином з усього списку організацій, що знаходяться в платних групах.

Продукція, послуги, прайс-листи
Каталог дозволяє розміщувати інформацію про продукцію, послуги, прайс-листи у форматі Excel, створювати галерею зображень своєї продукції.

Дані послуги каталогу дозволять відвідувачам не тільки отримати загальне уявлення про компанію, їх контактні дані, але й побачити пропоновану продукцію, завантажену, наприклад у вигляді фотографій. А також завантажити "свіжий" прайс-лист.

У каталозі є модуль, який дозволяє випадковим чином показувати зображення з розділу продукції та послуги для всіх компаній і показувати його на всіх сторінках каталогу. Крім зображення, показується назва, короткий опис і вартість. Використовуючи цей прийом, контрагенти зможуть залучити до своєї організації потенційних клієнтів.

Коментарі, відправлення повідомлень
Відвідувач каталогу може залишити коментар до організації або використовую вбудовану форму відправки повідомлень, відправити повідомлення контрагенту цієї організації на e-mail.

Також відвідувач зможе відправити повідомлення іншій людині, порадивши ознайомиться з цією організацією.

У каталозі є форма зворотного зв'язку з адміністратором каталогу. Відвідувач зможе відправити текстове повідомлення безпосередньо з каталогу на e-mail адміністратора.Подібні новини:
» Можливості організацій, підприємств та установ - учасників нашого каталога
Контрагент, тобто організації, підприємства та установи - учасники нашого каталога мають такі можливості з управління інформацією щодо своєї ...
» Важлива інформація для підприємств та організацій - учасників каталогу
Ми дамо рекомендацій для клієнтів каталогу щодо його правильного та максимально ефективного ...
» Пакетне завантаження товарів/послуг з Excel
Враховуючи те, що багато організацій тримають свої товари в exel-форматі, наш каталог надає можливість швидкого пакетного завантаження товарів/послуг ...
» Як відбувається реєстрація в нашому каталозі ?
Щоб пройти реєстрацію в каталозі, бажано ознайомитися з правилами каталогу, перейти по лінку зверху сторінки Додати організацію і при ...
» Всі фірми на карті Яндекс
Відтепер у нашому каталозі ви можете наочно побачити усі фірми на карті Яндекс (з мітками фірм каталогу, які безпосередньо вказали своє ...
04 жовтня 2012, 12:02 | каталог, можливості, реєстрація, послуги
Категорія: | Переглядів 2877 | Версія для друку »


Лінк на сторінку:
Додати в блог »


Ви можете авторизуватися з допомогою запропонованих соціальних сервісів для додавання коментаря.
Коментарі від авторизованих користувачів додаються в каталог без перевірки адміністратора.


Ви можете увійти використовуючи: Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter Loginza MyOpenID OpenID WebMoney
Ваше ім'я: *  
Ваш email (опціонально):     
Коментар: *  
  символів залишилось.
Код безопасности: *  


Мій блокнот (0)


Помощь
Допомога

Нові компанії

Интернет-магазин ИмтопИнтернет-магазин Имтоп -  Україна, Київська, Киев.

Компания Имтоп прямой импортер латексных, нитриловых, виниловых перчаток c полным пакетом документов (СГР, СЭС, УкрСЕПРО). Вся продукция зарегистрирована и разрешена для использования в Украине."...

(07-24-2017)

GazmeterGazmeter -  Україна, Волинська, Луцьк.

Gazmeter на рынке с 2004 года. Поставка высококачественных комплектующих для монтажа газопроводов, счетчиков воды и газа, монтажных ящиков, регуляторов давления газа. Бесперебойное снабжение и перевоз...

(07-24-2017)

Aвтобус-ЛьвівAвтобус-Львів -  Україна, Львівська, Львів.

Пассажирские перевозки Львов, аренда автобусов и микроавтобусов в Львове.К Вашим услугам - пассажирские перевозки комфортабельными автобусами и микроавтобусами с малых и больших городов запада Украины...

(06-19-2017)

Welcome English SchoolWelcome English School -  Україна, Київська, Киев.

Наша школа Welcome English School предоставляет услуги по изучению английского языка для детей разного возраста в Киеве. Обучение английскому языку проводится для детей от 1 года. Используются совреме...

(06-19-2017)

Товари

Будпостачсервіс МП

Трос сантехнический(вал гибкий канализационный)

... ...
54 грн.

Каталог організацій України та Тернопільщини © 2010-2013