Ви тут: На головнуГоловна | Новини | Новини каталога | Нова мобільна версія каталогу
0-9 А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я  

Пошукова підказка
Каталог підприємств та організацій України та Тернопільщини - це чудова можливість для вашої організації (компанії, фірми, підприємства) донести до потенційних клієнтів (покупців, партнерів) інформацію про Вас, про товари чи послуги, які Ви виробляєте, реалізуєте чи надаєте.

Розмістити інформацію про свою організацію в нашому каталозі Ви зможете за один крок на сторінці безкоштовної реєстрації. Потрапити в каталог можна заповнивши кілька основних полів реєстраційної форми, але не забувайте, що чим детальніше Ви представите свою фірму (опис, прайс листи, вакансії, прес-релізи, фото Вашої продукції і т.д.) тим більш ймовірні покупки ваших товарів через наш каталог, тим більше переглядів буде у вашої фірми і, як наслідок, тим більше майбутніх клієнтів Ви отримаєте.
Останні пошукові запити:
24.04.19 01:55 IPsCrCHcNabBX - знайдено 0
24.04.19 01:53 dibtTKSBRP - знайдено 0
24.04.19 01:51 EuBmIiHqwJPEZxTt - знайдено 0
24.04.19 01:50 wTCsfgBWDERbEIqzs - знайдено 0
24.04.19 01:20 pNDLtawibiIvvvxqBtz - знайдено 0
14.04.19 12:51 работа - знайдено 174
Повернутись на головну Головна сторінка Зробити домашньою Додати в закладки

Типография европейского уровня «СИНТА»

Як Ви нас знайшли?
Яндекс
Google
Інша пошукова система
Друзі
Лінк з іншого сайту, форуму, пошта
Інше, випадково

 
ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ В США

Нова мобільна версія каталогу


Мобільна версія каталогу підприємств УкраїниМобільна версія каталогу існувала вже давно. В цілому вона призначалася для смартфонів і користувачів OperaMini. Однак мобільні технології зробили крок далеко вперед і зараз крім мобільних телефонів з'явилися планшетні пристрої, та й самі мобільні телефони тепер мають великі і зручні екрани для серфінгу по просторах світової павутини. 

Тому, попередня мобільна версія, віджила своє існування, так як будувалася на старих технологіях верстки, мала незручний дизайн для сенсорних екранів, включала недостатня кількість інформації, яку тепер може вказати компанія. Принципово, потрібно або було відмовлятися від мобільної версії або розробити нову версію.
 
Більшість користувачів дотримуються думки, що шукати інформацію в каталозі зручно і без всякої мобільної версії. Але, наприклад, я як відвідувач каталогу, не завжди зможу зорієнтуватися на сторінці, де багато інформації, яка мені не потрібна, тому що я зайшов в каталог з мобільного пристрою. Мені потрібно локалізувати область перегляду. Так вже виходить, що останнім часом в поїздках я користуюся телефоном більше, ніж ноутбуком при пошуку будь-яких офісів, магазинів, готелів. 

Так, ось, на жаль далеко не всі каталоги (можна сказати практично), мають мобільну версію. В підсумку в інформації буває складно розібратися, доводитися витрачати багато зайвого трафіку і часу, так як швидкість роботи інтернету в багатьох невеликих містах залишає бажати кращого. Саме тому, з точки зору відвідувача, ми вирішили не відмовлятися від мобільної версії для нашого каталогу.
 
Так само в моду входять адаптовані дизайни, які застосовують для блогів, сайтів компаній, інтернет-магазинів і т.п. Сайт з адаптованим дизайном буде добре виглядати, як у мобільному пристрої, так і на екрані Вашого стаціонарного комп'ютера. Але поки перевести шаблон каталогу в адаптований дизайн не зовсім просто, для цього, швидше за все, знадобитися відмовитися від деяких важливих блоків.
 
Ну і, напевно, найважливіший критерій. Згідно з дослідженнями, які проводять щорічно, трафік з мобільних пристроїв зростає щодня. Більше 70% користувачів смартфонів користуються мобільним інтернетом не менше 1 разу на день. Це означає, що частина відвідувачів з мобільних пристроїв очікують швидкості завантаження і зручності перегляду інформації.
 
Після установки мобільної версії на наш сайт, через тиждень стало видно, що вже 15% трафіку займає мобільна версія, а значить відвідувачі досить активно використовують мобільні пристрої для пошуку інформації в каталозі.
 
Виходячи з усього сказаного, ми підготували нову мобільну версію каталогу організацій і фірм України та Тернопільщини.
 
Мобільну версію, як і колись, побачать користувачі при відвідуванні вашого каталогу з мобільного пристрою. Тобто скрипт автоматично розпізнає мобільний пристрій і підключить мобільну версію.

Що ж нового представлено в мобільній версії каталогу?

1. Змінений алгоритм перенаправлення в мобільну версію каталогу. 
 
Тепер відвідувач може потрапити в мобільну версію каталогу і зі сторінки компанії, а не тільки з головної сторінки каталогу, як це було реалізовано в минулій версії.
 
Також реалізований зворотний перехід з мобільної версії на повну версію зі сторінки компанії. Тобто якщо відвідувач переглядає сторінку компанії в мобільній версії і вирішить переключитися на повну версію, то він також залишиться на сторінці компанії, в повній версії. Раніше, взагалі не було переходу з мобільної версії у варіант повноцінного каталогу.
 
За аналогією, працюють і інші пункти. Наприклад, перегляд підкатегорій, новини каталогу.
 
2. Підготовлений адаптований шаблон мобільної версії каталогу. Це означає, що розташування елементів коригується автоматично щоб відповідати розмірам дисплея. Тобто дизайн буде виглядати добре при різних розмірах екранів, як на малих, так і на великих моніторах.
 
Тобто тепер відвідувачі при перегляді мобільної версії, будуть бачити приємний дизайн, хоч на телефоні, хоч на планшеті і навіть на екрані великого монітора.
 
3. Торкнулися невеликих тонкощів дизайну для сенсорних пристроїв. Так, наприклад, ми додали до таких елементів як посилання більше відступів один від одного, щоб було легше натискати на них.
 
Мобільна версія каталогу організацій України 4. Форми мобільної версії стали розумнішими. А саме, мобільний пристрій підключить необхідний варіант клавіатури при заповненні певних полів форми, таких як електронна адреса пошти, введення коду безпеки, введення URL сайту.
Так, наприклад, при заповненні електронної поштової адреси, буде виведений на клавіатурі додатковий символ @, а при заповненні коду безпеки клавіатура буде переключено в режим цифр.
 
5. Додано нові розділи в мобільну версію, яких не було раніше: новини та стрічка.
 
На головній сторінці каталогу мобільної версії крім категорій, транслюються останні новини каталогу. Також у розділі "Новини" відвідувач зможе ознайомитися з останніми новинами каталогу. Новини транслюються за замовчуванням з усіх категорій каталогу. 
 
У розділі "Стрічка" відвідувач зможе переглянути публікації компаній у вигляді стрічки. Виводяться всі публікації, незалежно від типу публікації на одній сторінці. При бажанні відвідувач зможе включити фільтр перегляду публікацій і переглянути тільки необхідні розділи, як наприклад новини, оголошення.
Публікації побудовані за принципом стрічки. Тобто публікації завантажуються поступово, якщо це потрібно користувачеві, від нових до старих.

6. Для мобільної версії доданий також фільтр міста.
 
Після того як Ви вкажете місто, скрипт визначить скільки в каталозі компаній зареєстровано з цим містом, і запропонує переглянути список. Дана функція зручна, якщо наприклад, в каталозі дуже мало компаній з заданим містом. 
 
Якщо для даного міста компанії не знайдені, система повідомить відвідувачеві, що компаній в даному місті немає.
 
7. При перегляді списку компаній, в короткій версії тепер показується тільки необхідна інформація, а саме: назва компанії, мобільний телефон, міський телефон, адреса, місто і початок короткого опису компанії.
 
Якщо телефонів у компанії багато, то в короткій версії відображається перший мобільний і перший міський. При цьому номери телефонів адаптовані для мобільних телефонів, тобто клікнувши по номеру телефон запропонує набрати цей номер і зробити дзвінок.
 
Компанії, у яких задано місце розташування на карті, адреса показується окремим стилем, за замовчуванням це зелений колір з елементом підкреслення. Тобто зайвої інформації (країна, область, маса телефонів) при перегляді списку компаній, відвідувач не побачить.
  
8. Новинкою мобільної версії є фільтри при перегляді списку компаній.

На даний момент доступні наступні фільтри: на карті, мобільний, за кодами операторів.
 
Давайте розглянемо детальніше кожен з них.
 
На карті. Вибравши цей фільтр, відвідувач побачить ті компанії, у яких задано місце розташування на карті. Крім того, буде завантажена карта, де будуть відображені мітки даних компаній. 
 
Даний сервіс зручний при пошуку офісів, магазинів і т.п.
 
Мобільний. Будуть відображені компанії, у яких задані мобільні телефони.
 
За кодом оператора. У налаштуваннях скрипта, можна задати коди доступних операторів мобільного зв'язку. Далі при виведенні списку компаній, система порівнює список кодів, зі списком заданих мобільних телефонів компаній. У підсумку, буде показаний список доступних операторів, обравши зі списку запропонованих відвідувач зможе побачити, наприклад, список фірм тільки свого оператора. 
 
Наприклад, дана функція зручна при пошуках номерів таксі. Можна швидко відшукати таксі, яке використовує зв'язок вашого загального оператора, а значить подзвонити буде дешевше.

Фільтри аналогічно працюють і при пошуку компаній в мобільній версії каталогу. 
 
9. У даному пункті ми підійшли до опису нових можливостей при перегляді інформації про компанію.
 
Тут, як і колись, відображаються повні контактні дані, а саме: країна, область, місто, адреса, телефони, icq, адреса сайту, контактна особа.
 
Телефонні номери також адаптовані з можливістю зробити дзвінок.
 
Якщо у компанії вказано місце розташування на карті, то буде показуватися і карта з місцем розташування компанії.
 
Транслюються посилання на акаунти соціальних мереж компанії: facebook, twitter, вконтакте і в однокласниках. Відвідувач за посиланням може перейти в потрібну соціальну мережу і продовжити знайомство з компанією вже у зоні соціальних мереж.
 
Також є посилання на соціальну сторінку компанії в каталозі, якщо така сторінка створена.
 
Тепер для зв'язку з компанією через мобільну версію для відвідувача доступна відправка повідомлення компанії (якщо задано адресу електронної пошти і компанія не заборонила відправку повідомлень з каталогу).
 
Відвідувачу буде достатньо вказати свій e-mail, написати повідомлення і відправити його компанії.
 
10. У алгоритм пошуку, також додано пошук за ключовими словами. У швидкому пошуку додана можливість автозаповнення, як і в повній версії каталогу. Тобто при наборі пошукового слова Вам будуть запропоновані варіанти раніше знайдених запитів. 
 
11. У шаблон додано блок рекомендованих фірм, це аналогія популярних фірм, як і в основному каталозі, за винятком, якщо задано фільтр міста, то фірми будуть транслюватися з урахуванням заданого міста.Подібні новини:
» Основні можливості нашого каталога підприємств, установ та організацій України
Коротко розглянемо основні можливості нашого каталога ...
» Можливості організацій, підприємств та установ - учасників нашого каталога
Контрагент, тобто організації, підприємства та установи - учасники нашого каталога мають такі можливості з управління інформацією щодо своєї ...
» Як відбувається реєстрація в нашому каталозі ?
Щоб пройти реєстрацію в каталозі, бажано ознайомитися з правилами каталогу, перейти по лінку зверху сторінки Додати організацію і при ...
» Всі фірми на карті Яндекс
Відтепер у нашому каталозі ви можете наочно побачити усі фірми на карті Яндекс (з мітками фірм каталогу, які безпосередньо вказали своє ...
» Важлива інформація для підприємств та організацій - учасників каталогу
Ми дамо рекомендацій для клієнтів каталогу щодо його правильного та максимально ефективного ...
25 травня 2013, 10:15 | мобільна версія каталогу
Категорія: Новини каталога | Переглядів 640 | Версія для друку »


Лінк на сторінку:
Додати в блог »


Ви можете авторизуватися з допомогою запропонованих соціальних сервісів для додавання коментаря.
Коментарі від авторизованих користувачів додаються в каталог без перевірки адміністратора.


Ви можете увійти використовуючи: Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter Loginza MyOpenID OpenID WebMoney
Ваше ім'я: *  
Ваш email (опціонально):     
Коментар: *  
  символів залишилось.
Код безопасности: *  


Мій блокнот (0)


Помощь
Допомога

Нові компанії

ПП Форвард ОртоПП Форвард Орто -  Україна, Тернопільська, Тернопіль.

Підприємство Форвард-Орто спеціалізується на виготовленні протезно-ортопедичної продукції: інвалідні візки для дорослих та дітей, протези верхніх і нижніх кінцівок, бандажні вироби, ортопедичне взуття...

(01-04-2019)

Група компаній «Княжа варта»Група компаній «Княжа варта» -  Україна, Львівська, Львів.

Група компаній «Княжа варта», створена в 2000 році, є засновником і ключовим постачальником ринку телематичних послуг і комплексної безпеки на території України. Понад 10 000 приватних клієнтів та вла...

(01-04-2019)

LuminexLuminex -  Україна, Одеська, Odessa.

Luminex- светодиодная иллюминация. Световые фигуры, елки, гирлянды...

(01-04-2019)

WizGreaseWizGrease -  Україна, Київська, Київ.

WizGrease – це високоякісні натуральні засоби для догляду за бородою, вусами і волоссям. WizGrease - це поєднання вічної джентльменської класики з новітніми трендами у культурі чоловічого догляду за с...

(01-04-2019)

Товари

ShopSV интернет-магазин (охранное оборудование

Impaq датчик вибрации

Детектор вибрации
Texecom, Impaq.Краткие технические характеристики:

- Метод детекции: Пьезосенсор
- Зона обнаружения: Для механического инструмента - до 6 метров
- Ди ...
92 грн.

Каталог організацій України та Тернопільщини © 2010-2013