Ви тут: На головнуГоловна | Новини | Новини каталога | Працюйте з нами над каталогом підприємств України та Тернопільщини
0-9 А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я  

Пошукова підказка
Каталог підприємств та організацій України та Тернопільщини - це чудова можливість для вашої організації (компанії, фірми, підприємства) донести до потенційних клієнтів (покупців, партнерів) інформацію про Вас, про товари чи послуги, які Ви виробляєте, реалізуєте чи надаєте.

Розмістити інформацію про свою організацію в нашому каталозі Ви зможете за один крок на сторінці безкоштовної реєстрації. Потрапити в каталог можна заповнивши кілька основних полів реєстраційної форми, але не забувайте, що чим детальніше Ви представите свою фірму (опис, прайс листи, вакансії, прес-релізи, фото Вашої продукції і т.д.) тим більш ймовірні покупки ваших товарів через наш каталог, тим більше переглядів буде у вашої фірми і, як наслідок, тим більше майбутніх клієнтів Ви отримаєте.
Останні пошукові запити:
19.06.19 13:32 Поворозник - знайдено 0
18.06.19 22:31 wTCsfgBWDERbEIqzs - знайдено 0
18.06.19 22:31 EuBmIiHqwJPEZxTt - знайдено 0
18.06.19 22:31 dibtTKSBRP - знайдено 0
18.06.19 22:31 заробітної - знайдено 0
18.06.19 22:31 IPsCrCHcNabBX - знайдено 0
Повернутись на головну Головна сторінка Зробити домашньою Додати в закладки

АВТОСПЕЦМАШ

Як Ви нас знайшли?
Яндекс
Google
Інша пошукова система
Друзі
Лінк з іншого сайту, форуму, пошта
Інше, випадково

 
ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ В США

Працюйте з нами над каталогом підприємств України та Тернопільщини


Наш проект включає в себе всі аспекти, що мають відношення до бізнесу України, і розроблений нашою командою з метою забезпечення користувачів максимально доступною і достовірною інформацією. У проекті вже сьогодні представлені: аналітичні матеріали з економіки та фінансових і товарних ринків, банківської діяльності, а також кращі каталоги підприємств і організацій України по всіх регіонах. Надалі планується створення й інших, не менш важливих інформаційних розділів і баз даних.

 

Так, актуальними, на наш погляд, є такі тематичні сторінки, як: динаміка макроекономічних показників; антикризові програми і реформи; проблеми житлово-комунального сектору; податковий тягар і малий бізнес; корупція і судочинство; інвестиції та бюджет; робота і працевлаштування. Всі ці розділи сьогодні знаходяться в роботі, і ми сподіваємося, що інформація, яка найближчим часом, буде подана на Ваш розгляд, буде корисна і затребувана.


Більш того, ми запрошуємо до співпраці всіх небайдужих підприємців і громадян нашої держави, і готові розмістити на сторінках нашого проекту Ваші найбільш цікаві матеріали і аналітичні огляди, що стосуються основних проблемних питань розвитку, наприклад, Вашого бізнесу або України в цілому.

Чи потрібен Вам наш довідник підприємств?

У сучасному Інтернеті представлена велика кількість довідників підприємств. Їх накопичилося сьогодні стільки, що часом очі просто розбігаються, і не знаєш якому з них віддати перевагу. Безумовно, серед багатьох таких довідників підприємств, різних каталогів сайтів, новинних віртуальних видань, найбільшу перевагу завойовують ті інформаційні портали, які найбільш різнобічно надають матеріали за всіма основними тематичними групами, до яких вони відносяться. Такі багатофункціональні ресурси, скоріше можна назвати просто каталогами. Наприклад, загальна назва - каталог України, має включати в себе практично всі питання і матеріали, які відповідають сучасним реаліям і подіям нашої країни сьогодні. Саме таке завдання ставить перед собою наш колектив при роботі над даним проектом «Бізнес Україна».


Хоча у нашому каталозі розміщені організації з усієї України, проте наш каталог спеціалізується більше на висвітленні діяльності підприємств, установ та організацій Західної України. Найбільше уваги ми приділяємо Тернопільщині, адже це наш рідний край.

Економіка і бізнес - категорії, які живуть разом

Неможливо розглядати тенденції розвитку бізнесу без аналізу економіки. Економіка України сьогодні багато в чому залежить від діяльності кращих підприємств. Тому аналітичні огляди, які представлені в нашому проекті, а також статті, присвячені товарним та фінансовим ринкам України, комерційним банкам України та макроекономічним показникам багато в чому відкривають всі сильні і слабкі сторони нашого внутрішнього економічного клімату, і роблять більш доступною інформацію для потенційних стратегічних інвесторів. Інвестиції і бізнес, бізнес і економіка, - все це Ви знайдете тут, на сторінках нашого проекту.

Політика й суспільство - вічне зіткнення інтересів

Політика в Україні, як і в усьому Світі, справа вельми брудна. І ховає вона в собі всі ті ж нескінченні інтриги і зіткнення інтересів з метою отримання преференцій, як у бізнесі, так і у владі. Все це разом можна охарактеризувати однією фразою: «Мета тут завжди виправдовує засоби». Інша річ із суспільством, яке завжди страждає від політичних закулісних ігор. Те суспільство, до якого належать всі звичайні громадяни, громадяни, які постійно відчувають пресинг з боку корумпованої політичної еліти, за допомогою нехтування закону і конституції, приховування податків, розкрадання бюджету, лобіювання, хабарів і т.д. Це безкінечне протистояння є не що інше, як індикатор здоров'я нації. Причому все це разом визначає і розмір політичних ризиків, які особливо небезпечні для малого та середнього бізнесу.


Політика в Україні сьогодні визначає практично все, і обійти це явище стороною ми не вважаємо за можливе. Тому в спеціальних постійних рубриках нашого проекту цим питанням ми будемо приділяти особливу увагу.

Аналітичні новини України - бізнес ідея року

Новини України, представлені в нашому проекті, як своєрідний дайджест зі сторінок основних новинних Інтернет порталів України та Світу. Відмінність полягає в тому, що відбір цих новин, відбувається за принципом синтезу найбільш актуальних із загального потоку. При цьому практично всі відібрані новини висвітлюються і коментуються різнопланово, без ангажування інтересів окремих осіб чи політичних партій.


Такий підхід ми вважаємо найкращою бізнес ідеєю року для всього журналістського співтовариства, адже Україна стрімко втрачає позиції в міжнародному рейтингу країн поборників справжньої свободи слова. 

Партнерські програми і спільний бізнес

Крім звичайних послуг з розміщення Вами короткої інформації про Ваше підприємство чи організацію в нашому каталозі підприємств і організацій України, які пропонуються тут Вам як на платній, так і безоплатній основі, ми готові запропонувати Вам щось нове. За дуже скромні фінанси, ми пропонуємо Вам взяти участь в нашій партнерській програмі, яка зводиться до активної реклами Вашого бізнесу в мережі Інтернет.


Кожен тематичний розділ нашого каталогу підприємств та каталогу сайтів України містять можливості розміщення спеціальних рекламних статей і аналітичних оглядів про Ваш бізнес. Причому обсяг розміщуваних матеріалів і фотографій практично не обмежений. При цьому ми готові самостійно обробити Ваші матеріали відповідно до рекламними правилами. Після розміщення цих матеріалів на сторінках нашого сайту, ми також здійснимо безкоштовне відображення короткої інформації по вибраній Вами темі на всіх Інтернет ресурсах наших партнерів.


Звертайтеся до нас з цих питань. Наші партнерські програми розраховані на спільний бізнес.


Завжди будемо раді розглянути Ваші будь-які пропозиції (joginvik@i.ua).
Подібні новини:
» Запрошуємо до реєстрації в каталозі
У наші дні все менше людей звертаються до друкованих довідників, і все більше - до віртуальних каталогів. Тому реєстрація у нашому ...
» Основні можливості нашого каталога підприємств, установ та організацій України
Коротко розглянемо основні можливості нашого каталога ...
» Абромавічус хоче легалізувати гральний бізнес в готелях
В Україні потрібно легалізувати гральний бізнес в готелях. Про це в п'ятницю, 3 липня, заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України ...
» «Київ — місто підприємців».
Столична влада завжди підтримуватиме підприємців, які працюють легально, чесно і відкрито, створюють нові робочі місця, платять податки. Саме тому в ...
» Приватні підприємства Луцька замовлятимуть бізнес-ідеї у молоді
У Луцьку стартував «Марафон бізнес-ідей для приватних підприємств 2013». Про це повідомили на прес-конференції з нагоди оголошення конкурсу, яка ...
04 жовтня 2012, 13:34 | довідник підприємств, бізнес україни, політика україни, новини України, спільний бізнес
Категорія: Новини каталога | Переглядів 4365 | Версія для друку »


Лінк на сторінку:
Додати в блог »


Ви можете авторизуватися з допомогою запропонованих соціальних сервісів для додавання коментаря.
Коментарі від авторизованих користувачів додаються в каталог без перевірки адміністратора.


Ви можете увійти використовуючи: Yandex Google Вконтакте Mail.ru Twitter Loginza MyOpenID OpenID WebMoney
Ваше ім'я: *  
Ваш email (опціонально):     
Коментар: *  
  символів залишилось.
Код безопасности: *  


Мій блокнот (0)


Помощь
Допомога

Нові компанії

ПП Форвард ОртоПП Форвард Орто -  Україна, Тернопільська, Тернопіль.

Підприємство Форвард-Орто спеціалізується на виготовленні протезно-ортопедичної продукції: інвалідні візки для дорослих та дітей, протези верхніх і нижніх кінцівок, бандажні вироби, ортопедичне взуття...

(01-04-2019)

Група компаній «Княжа варта»Група компаній «Княжа варта» -  Україна, Львівська, Львів.

Група компаній «Княжа варта», створена в 2000 році, є засновником і ключовим постачальником ринку телематичних послуг і комплексної безпеки на території України. Понад 10 000 приватних клієнтів та вла...

(01-04-2019)

LuminexLuminex -  Україна, Одеська, Odessa.

Luminex- светодиодная иллюминация. Световые фигуры, елки, гирлянды...

(01-04-2019)

WizGreaseWizGrease -  Україна, Київська, Київ.

WizGrease – це високоякісні натуральні засоби для догляду за бородою, вусами і волоссям. WizGrease - це поєднання вічної джентльменської класики з новітніми трендами у культурі чоловічого догляду за с...

(01-04-2019)

Товари

ООО "Английско-Украинское предприятие Сарепта-Медипласт"

Набор лейкопластырей "Веселые дракончики"

Наборы бактерицидных лейкопластырей. Такие же впечатляющие, как мир детства. Ребенок с удовольствием сможет самостоятельно оказать себе первую помощь.
Прекрасный подарок для маленького непоседы. Бо ...

Каталог організацій України та Тернопільщини © 2010-2013