0-9 А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я  

Пошукова підказка
Ви тут: На головну Головна | Питання - відповідь каталогу підприємств України та Тернопільщини
Повернутись на головну Головна сторінка

ПКП Стройэкс

Як Ви нас знайшли?
Яндекс
Google
Інша пошукова система
Друзі
Лінк з іншого сайту, форуму, пошта
Інше, випадково

ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ В США

Водопідготовка

Питання - відповідь каталогу підприємств України та Тернопільщини

Давайте перейдемо до самих витоків інтернет-маркетингу як такого. Кожен маркетолог кінцевою метою своєї роботи на підприємстві ставить досягнення такого потоку цільових відвідувачів, який здатний купити вироблені або перепродувані товари, роботи або послуги компанії.

І чим більше цільової аудиторії - тим вище прибутки Вашого бізнесу!

Ось ми і поставили собі за мету ще багато років тому - створити такий ресурс, який буде дієвою, ефективною допомогою будь-якому бізнесмену і будь-якому підприємству. Ресурс, який не просто буде давати контактні дані фірм, що розміщуються в каталозі, але і активно візьме участь у збільшенні прибутків наших клієнтів.

Дозвольте зробити Вам коротку презентацію каталогу підприємств у вигляді питання-відповідь, причому доступною мовою для розуміння будь-якої людини.

Питання: Чим ваш каталог кращий від інших?

Відповідь: Каталог виконує не стільки рекламні функції (хоча і не без цього), скільки прагне задовольнити МАРКЕТИНГОВІ потреби бізнес-замовників, а саме: привести на інформаційну сторінку, а потім і на сайт, дуже якісних відвідувачів, які прагнуть придбати реалізовану підприємством продукцію або послуги.

Питання: Добре сказано. Але яким чином Ви відбираєте цих самих «якісних відвідувачів»?

Відповідь: Це і є наріжний камінь нашого каталогу. Ми застосовуємо так званий метод фільтрації аудиторії:

1. Фільтрація регіоном (коли відвідувач вибирає регіон, в якому він шукає продукцію або послуги);
2. Фільтрація видом діяльності (коли відвідувач вибирає той вид діяльності (рубрику), в яких шукає продукцію або послуги);
3. Психологічна фільтрація на інформаційній сторінці підприємства (тут відвідувач знайомиться в загальному з продукцією або послугою підприємства, і якщо вважає, що це те, що потрібно, переходить за більш детальною інформацією на сайт підприємства).

І в кінцевому підсумку ми відпускаємо на Ваш сайт людину, яка
а) шукає саме Вашу продукцію або послугу (рубрика); шукає продукцію або послугу в тому регіоні, куди Ви її можете доставити (регіон);
б) шукає саме ту продукцію, яку Ви реалізуєте (інформаційна сторінка).

Але жоден каталог не може виконати функції Вашого сайту, тому ми і відправляємо такого цільового якісного відвідувача на Ваш сайт, щоб там він почерпнув набагато більше інформації про Ваші товари чи послуги.

Питання: Чудово. Але ж у каталозі підприємство розміщується в одному місті і одній рубриці, це і є основа каталожного принципу!

Відповідь: Цілком вірно. Але ми пішли далі, і зробили з каталога маршрутизатор. Як? Дуже просто! Ми даємо можливість підприємству як розміститися в його місті в усіх видах діяльності, які він надає (і потенційний покупець Ваших товарів чи послуг може знайти Вас в різних рубриках одного міста), так і розмістити посилання на свою інформаційну сторінку У ВСІХ ключових регіонах України, куди Ви можете поставити товар чи послугу своєму потенційному покупцеві.

Адже що виходить. Є потенційний покупець котельні у Вінниці, а потенційний постачальник знаходиться в Одесі. Однак цей одеський постачальник може продати і встановити котельню у Вінницю - потрібно лише узшодити питання ціни, доставки, обслуговування.

Питання: Дякую за подробиці. Мені, як підприємцю, дуже цікаво. А як щодо якоїсь «заманухи», так би мовити, щоб я взяв (а), і прийняв (а) остаточне рішення з приводу розміщення інформації?

Відповідь: Ми це називаємо по-іншому - бонуси.

Бонус 1 - на інформаційній сторінці можна розміщувати посилання на сайт у вигляді пошукових запитів, що саме по собі допомагає просуванню Вашого сайту!

Бонус 2 - мало хто знає, але це правда. Каталог підприємств ПРАВОРУЧ - це не тільки www.terbiz.te.ua, а ще безліч інших сайтів і доменів наших фірм-клієнтів з посиланням на www.terbiz.te.ua з окремою індексацією в пошукових системах і власною аудиторією за допомогою яких ми підвищуємо прибутку Вашого бізнесу.

Питання: Ви вмієте переконати. Згоден (на), що Ваш каталог корисний для мого бізнесу. Що ще можете порекомендувати для підвищення продажів?

Відповідь: Ми рекомендуємо насамперед повністю заповнити інформацію про вашу організацію в свому персональному кабінеті, безкоштовно додати баннери вашої організації, що будуть показуватись на всіх сторінках нашого бізнес-порталу, а також регулярно додавати новини, прайси, оголошення, тендери, товари і послуги свого підприємства. Цього буде достатньо для початкової розкрутки.

Питання: Напевно вже останнє питання. Де можна розмістити інформацію про своє підприємство. Так, щоб ефективно?

Відповідь: Зайдіть за адресою http://www.terbiz.te.ua/reg.php і виберіть усі можливі категорії своєї діяльності і максимально заповніть всі поля форми. Якщо ж бажаєте знати думку професійного маркетолога з великим стажем, то виберіть платний варіант ефективного розміщення розширеної інформації про компанію. І відвідувачів більше зберете для Вас, і сайт просунете, і прибутки підвищите. Перевірено часом.


Мій блокнот (0)


Помощь
Допомога
Vape Bar ТуманVape Bar Туман -  Україна, Тернопільська, Тернопіль.

Вейп-бар ☁ТУМАН☁ - заклад, якого так не вистачало в Тернополі. Тут простота межує з вишуканістю, затишок із задоволенням, комфорт з шиком. Коли Ви потрапляєте в «ТУМАН», відразу за...

(12-26-2017)

Lightfield ProductionsLightfield Productions -  Україна, Київська, Киев.

Lightfield Productions - cамая большая фотостудия и креативное пространство для событий рядом со студгородком КПИ. Мы собрали опытных специалистов и надежное оборудование, чтобы создать лучшие условия...

(12-26-2017)

Сайт польских колясок фирмы ADAMEXСайт польских колясок фирмы ADAMEX -  Україна, Харківська, Харьков.

Магазин специализируется по продаже детских колясок и автомобильных кресел, известного польского производителя ™ Adamex. Мы осуществляем розничную продажу только по территории Украины, со склада офици...

(12-26-2017)

Авантаж автоАвантаж авто -  Україна, Запорізька, Мелитополь.

ООО «Авантаж авто» прогрессирующее предприятие, которое занимается поставкой запчастей в любую точку Украины в кратчайшие сроки с гарантией до 24 месяцев.Свою деятельность ООО «Авантаж авто» начало с ...

(12-11-2017)

ООО ТехнологияООО Технология -  Україна, Дніпропетровська, Кривой Рог.

Компанія "Технологія" (м.Кривий Ріг) була заснована на початку 90-х років минулого століття - 30 листопада 1993 року. Наступні 5 років колектив проходив складний, але від того не менш цікави...

(24565 Переглядів з 01-02-2013)

Автосервіс "СТО КБ"Автосервіс "СТО КБ" -  Україна, Львівська, Львів.

Щось негаразд з Вашим авто? Довіртесь професійним фахівцям!
АвтоСервіс "СТО КБ" здійснює широкий спектр робіт з технічного обслуговування, діагностики та ремонту легкових автомобілів та м...


(50239 Переглядів з 01-01-2013)

Реал ТехнологРеал Технолог -  Україна, Харківська, Харьков.

Компания Реал Технолог предлагает телекоммуникационные решения по широкополосной передаче данных/голоса/видео по медным и оптическим проводам, WiFi, GSM/GPRS/UMTS/HSDPA на базе оборудования торговых м...

(44598 Переглядів з 09-29-2012)

Безкоштовні оголошенняБезкоштовні оголошення -  Україна, Тернопільська, Тернопіль.

Безкоштовні оголошення, фото оголошення, виділені оголошення, комерційні оголошення зі всієї України.Бізнес оголошення переважно з Тернопільщини та Західної України....

(29824 Переглядів з 10-30-2010)

Brama

Автоматические секционные ворота

Мы представляем "Ryterna", "DoorHan", "Alutech" на территории Украины.

Секционные ворота автоматические (гаражные ворота) наиболее популярны по всему миру. Такие г ...
7500 грн.


Вчора було свято: День Автономної Республіки Крим.
Завтра свято: День Соборності України. День об'єднання українських земель згідно Акту Злуки від 22 січня 1919 року.
Через:
4 дня 25.01 - День студента, Тетянин день.


Додати підприємство, друк Тернопіль, реклама Тернопіль
Каталог організацій України та Тернопільщини © 2010-2015